Instytut Rozwoju Kadr działa na rynku usług szkoleniowych i doradczych od 2003r, propagując ideę społeczeństwa opartego na wiedzy, a wieloletnie doświadczenia w dziedzinie podnoszenia kompetencji pracowników i menadżerów, owocują gronem zadowolonych klientów.

     Do realizowanych projektów dobieramy zespół doświadczonych ekspertów stawiając zawsze na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Dzięki indywidualnemu podejściu i zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, realizowane przez Instytut Rozwoju Kadr projekty kończą się sukcesem.

     Wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych poprzez podnoszenie kompetencji pracowników oraz dostarczanie usług szkoleniowych i doradczych zgodnych z aktualną wiedzą ekspercką. W swojej pracy opieramy się na wartościach niezwykle ważnych dla naszego zespołu, takich jak: proaktywność, innowacyjność, rozwój i współpraca.

     Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, partnerów, współpracowników, twórz razem z nami platformę wzajemnej współpracy i buduj społeczeństwo oparte na wiedzy.

Małgorzata Tobiszewska – Dyrektor Instytutu Rozwoju Kadr

BACK