Biznes to relacje – Pracodawcy Pomorza 26.02.2016

„Pracodawcy Pomorza”, Ireneusz Osiński, Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów oraz Justyna Wojtaszczyk, właścicielka KeyK Project Marketing&Media zapraszają na moderowane śniadanie networkingowe pt. ,,Biznes to relacje”, które odbędzie się 26 lutego br. w godzinach 9.00 – 12.00, w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.

Podczas najbliższego spotkania prezentację pt. „Dlaczego warto inwestować w dobry PR” wygłosi Justyna Wojtaszczyk właścicielka agencji marketingowej KeyK Project Marketing&Media. Drugą prezentację pt. „Sztuka motywowania, czyli jak nie zabić zespołu” poprowadzi Małgorzata Tobiszewska dyrektor Instytutu Rozwoju Kadr.

Justyna Wojtaszczyk
Justyna Wojtaszczyk

Dlaczego warto inwestować w PR to pytanie, które pojawia się w głowach wielu naszych przedsiębiorców. W dzisiejszych czasach posiadanie doskonałego produktu lub usługi to niestety za mało. Nasi klienci muszą o nich wiedzieć. Powinniśmy naszą firmę wyróżnić. Jak to zrobić mądrze, strategicznie w dłuższej perspektywie czasu i w sposób inny niż konkurencja? Działania PR to nie reklama – to budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Służy do tego wiele narzędzi ale najważniejszym jest pomysł. Dobry pomysł plus dobra strategia plus dobrze dobrane narzędzia PR w znaczący sposób mogą wspomóc promocję naszej firmy, co w dłuższej perspektywie przełoży się na wzrost rozpoznawalności i sprzedaż. Między innymi o tym będę przekonywać podczas najbliższego spotkania w Pracodawcach Pomorza – mówi Justyna Wojtaszczyk.

 

Małgorzata Tobiszewska
Małgorzata Tobiszewska

– O tym jak ważny jest dobry i zgrany zespół nie trzeba nikogo przekonywać. Takie zespoły nie tylko pracują efektywniej ale również są bardziej kreatywne. Doskonały zespół – każdy manager to potwierdzi, to skarb na wagę złota. Umiejętność motywowania to wielka sztuka, którą warto doskonalić, ponieważ żadna firma nie osiągnie sukcesu bez zaangażowanego zespołu. Liderzy odnoszący spektakularne wyniki wiedzą, gdzie tkwi tajemnica wyzwolenia w ludziach energii do działania. Pracując z różnymi zespołami dostrzegam jednak, że wielu managerów mimo dobrych chęci, popełnia klasyczne błędy prowadzące do występowania dysfunkcji zespołów. W dzisiejszych czasach metoda kija i marchewki to przeżytek. Pracownicy mają zróżnicowane potrzeby, jednego motywować do efektywnej pracy będzie najnowszy model samochodu służbowego, a drugiego biurko z widokiem. Trzeba odkryć indywidualne motywatory członków zespołu i odpowiednio wykorzystać tą wiedzę – mówi Małgorzata Tobiszewska z Instytutu Rozwoju Kadr.

 

Program spotkania:
9.00-9.40 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.
9.40-9.50 – Powitanie uczestników spotkania.
9.50 – 10.25 – „Dlaczego warto inwestować w dobry PR” Justyna Wojtaszczyk z KeyK Project Marketing&Media.
10.30 – 11.15 – Sesja networkingowa
11.20.-11.50 – „Sztuka motywowania, czyli jak nie zabić zespołu” Małgorzata Tobiszewska z Instytutu Rozwoju Kadr

Informacje organizacyjne:
Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 60 osób.

Bardzo prosimy o przybycie w godzinach 9.00-9.10. Macie wtedy Państwo więcej czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów . Przypominamy też o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek – zalecają organizatorzy.

Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” bezpłatne. Osoby niezrzeszone proszone są o dokonanie płatności w wysokości 25 zł na konto Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia 23 lutego br. z dopiskiem „Spotkanie networkingowe, luty”. Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane.

Rejestracja TUTAJ.

BACK