Bon zniżkowy 30% dla uczestników Akademii Menadżera

Dla naszych wyjątkowych uczestników Akademii Menadżera, przygotowaliśmy Bon uprawniający do 30% zniżki na wybrane szkolenia otwarte w listopadzie oraz na przeprowadzenie Badania Dysfunkcji Zespołu.

Byłeś uczestnikiem Akademii Menadżera? Wystarczy, że powołasz się na Akademię Menadżera i uzyskasz zniżkę dla siebie lub swoich pracowników!

Zgłoszenia i informacje: biuro@irk.com.pl lub tel: 608 08 08 10.

Audytor wewnętrzny ISO 9001 – Gdynia 5-6.11.2015

Kolejna edycja szkolenia Audytor wewnętrzny systemu ISO 9001 odbędzie się w Gdyni (Sea Towers) w dniach 5-6.11.2015r. Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.irk.com.pl/aw-iso-9001

W przypadku osób w wieku 45+ pracodawca może uzyskać dofinansowanie KFS w wysokości 80% lub nawet 100% kosztów szkolenia.  Zapytaj o taką możliwość:

e-mail: biuro@irk.com.pl

tel: 58 346 14 00.

Pomożemy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów.

Akademia Menadżera PSSE

Akademia Menadżera – Segmentacja Klientów – 27.10.2015 godz. 17.30

Instytut Rozwoju Kadr oraz Gdański Park Naukowo – Technologiczny, zapraszają na XXIV edycję Akademii Menadżera. Akademia Menadżera to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń liderów i menadżerów, inspirujące do zmian i wdrażania innowacyjnych rozwiązań w firmach.

Segmentacja Klientów

 Ewelina Strawa

Więcej informacji i zakup biletów: www.am-segmentacja.evenea.pl

Akademia Menadżera

Czytaj więcej

Ekonomia Kapitału Ludzkiego

Human Capital Economy CEE Congres, którego celem jest zbudowanie platformy dialogu pozwalającej na wypracowanie rozwiązań dla rynku pracy regionu Europy Środkowo-Wschodniej, odbył się w dniach 7-8.10.2015r. w Warszawie. W trakcie kongresu odbyła się Debata Oxfordzka w której uczestniczył minister Pracy i Polityki Społeczne Władysław Kosiniak – Kamysz oraz Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Malinowski. Poprowadził ją rewelacyjnie i z dużym zacięciem Redaktor Naczelny Rzeczypospolitej Bogusław Chrabota, a jej tematem była teza „Migracja wyjazdowa wyjaławia i osłabia polską gospodarkę”. Keynotte speech wygłosił guru zarządzania Brian Tracy, jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, autor 70 książek przetłumaczonych na 38 języków. Czytaj więcej

Business Model Canvas – nowa odsłona Akademii Menadżera

Instytut Rozwoju Kadr oraz Gdański Park Naukowo – Technologiczny, zapraszają na Akademię Menadżera w nowej, zmienionej formule. Akademia Menadżera to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń liderów i menadżerów, inspirujące do zmian i wdrażania innowacyjnych rozwiązań w firmach.

Business Model Canvas – innowacyjny model biznesowy dla rozwijających się firm

 Lech Rychliński

Więcej informacji i zakup biletów: www.am-bmc.evenea.pl

Key To Sucses abstract Sains leaves logo icon vector

Analiza dla Pracodawców RP

Dla Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, opracowaliśmy analizę porównawczą pt. Centra gospodarcze i naukowe jako lokalizacje wspierające innowacyjne przedsiębiorstwa. Porównujemy w niej programy wspierające innowacyjną gospodarkę w Polsce i we Francji (na przykładzie Cap Digital Paris Region) oraz zbadaliśmy jakie bariery we wdrażaniu innowacji napotykają polskie innowacyjne firmy.

Opracowaliśmy również ekspercką analizę sektorową pt. Wyzwania dla pracodawców i samorządów w perspektywie zmian demograficznych na rynku pracy zgłębiając zagadnienia związane ze starzejącym się społeczeństwem oraz Zarządzaniem Wiekiem.

Okładka_Centra_gosp_i_nauk. - Kwadrat

Ekspert Employer Brandingu na Seminarium PARP

Podczas seminarium Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pt. Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa, w roli eksperta HR i Employer Brandingu wystąpiła Małgorzata Tobiszewska – Dyrektor Instytutu Rozwoju Kadr. Seminarium było dedykowane kadrze zarządzającej i menadżerskiej MSP.

Konferencja PARP 26.03.2014 M. Tobiszewska Employer Branding
Konferencja PARP 26.03.2014 M. Tobiszewska Employer Branding
BACK